Türkiye’nin En İyi İhale Verisi Toplayan ve İşleyen Firmasıyız

İhale A.Ş. kamu ihaleleri konusunda Türkiye'nin büyük veri (big data) teknolojileri geliştiren tek firmasıdır. Bugüne kadar elde ettiğimiz milyonlarca ihale verisisini, her gün yenileri ile güncelleleyerek, kullanıcılarımızın daha çok kazanması için işliyoruz. Günler, haftalar sürecek analizlere ve bilgiye, saniyeler içinde erişmeniz için uğraşıyoruz.
Bu konuda geliştirdiğimiz benzersiz algoritmalar ile Avrupa Birliği'nden ödül alan çalışmalarımız ile farklı alanlarda binlerce özel sektör ve kamu kurumuna hizmet vermekteyiz.
BorçluTakip ile alacaklı olduğunuz firmaların aldıkları ihaleler neticesinde, kamudan doğmuş yada doğacak alacaklarını tespit edip, takip etmenizi sağlıyoruz. Bu sayede, ilgilendiğiniz firmayı takip listenize aldığınızda, firmanın kamu kurumları ile yaptığı sözleşmelere ait tüm detayları her an güncel bir şekilde elinizin altında olmakta. Ayrıca, BorçluTakip yeni sözleşmeleri yada tarih konusunda hatırlatmaları ise size anlık bildirimler göndererek, unutmanızı engelliyor.