Her gün takipte olduğunuz firmaların yeni bir iş alıp almadığını yada kimden ne kadar tutarında iş aldığını öğrenmek çok kolay. Alacak takibinde olduğunuz firmaların kamuya yaptığı işleri ve gelecek alacaklarını takip edin.

Bilginin Gücünü Kullanın

Kamu her yıl binlerce tedarikçisine 160 milyar TL ödüyor. Bu firmalar arasında icra takibine olduğunuz firmaları kolayca tespit edin.

Avrupa Birliği Ar-Ge programınce Türkiye'den ödül alan sayılı projelerden birini yaratan ekibimizle, kamu ihale verilerini Türkiye'de en iyi analiz eden firmayız. Yüzbinlerce firmanın, milyonlarca ihale içinde hangi kurumla ne kadar iş yaptığını saniyeler içinde size sunuyoruz.

Siz de hizmetlerimizden faydalananın, takip ettiğiniz firmaların geçmiş yada gelecek hak edişlerini takip edin. Alacaklı olduğunuz firmaların alacakları ödemeleri ilk siz öğrenin.

Firma Ara

Takip Et

Sözleşme İncele

İş Veren İdareler

Alarm Kur

Anlık Bildirim

Analiz Veri İstatistik

Doğru ve Anlamlı Veriye Erişin

Kamu alımları için her gün binlerce ihale sonucu yayınlanıyor. Bu kadar veri içinden aradığınızı, ihtiyaç duyduğunuz anda bulmak, bulduğunuz veriyi anlamlı bilgi haline getirmek ve bu bilgilerden doğru analizleri çıkarmak için doğru algoritmalara ihtiyacınız var. Herhangi bir firmanın grafikte basitce gösterilen yıllık iş bitirmesine erişmek için dahi uzman bir ekibin günlere, aylara ihtiyacı var. Big-data algoritmalarımızla biz bunun bir bir çok veriyi ve analizine saniyeler içinde erişmenizi sağlıyoruz.

Kesinleşen Sözleşme Tutarı

Bitecek Sözleşme Tutarı

Hemen üye olun, ücretsiz başlangıç paketini kullanmaya başlayın.

İcra takibinde olduğunuz firmaların kamu alacaklarını ilk siz öğrenin.

ŞİMDİ ÜYE OL

Çoklu kullanıcı için Prime Büro

Aynı anda 5 kullanıcı için kullanım imkanı